فرمانداری سرخه
ENGLISH
اجراي پروژه GNAF لازمه ورود به حوزه دولت الكترونيك/90 درصد معابرومكان هاي سرخه داراي كد پستي هستند 1395/10/20
فرماندار شهرستان سرخه
اجراي پروژه GNAF لازمه ورود به حوزه دولت الكترونيك/90 درصد معابرومكان هاي سرخه داراي كد پستي هستند

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان سرخه:فرماندار شهرستان سرخه در جلسه هماهنگي اجراي پروژه نشاني استاندارد مكاني ملي در شهرستان سرخه كه با حضور مديركل پست استان سمنان در محل فرمانداري سرخه برگزار شد با اشاره به اينكه دولت الكترونيك هرچه زودتر بايد اجرايي شود گفت:اجراي پروژه GNAF لازمه اجراي بهتر و اولين اصل براي راه اندازي دولت الكترونيك خواهد بود.

مويدي زاده با ابراز اين مطلب كه امروزه دسترسي سريع يكي از لازمه هاي ارتباطات موفق در تمامي حوزه ها مي باشد گفت:شهرستان سرخه كمترين ميزان معابر بي نام و مكان هاي بدون كدپستي را دارا مي باشد و خاطر نشان كرد بيش از 90 درصد معابر و مكانهاي شهرستان سرخه داراي نام و كد پستي مي باشند.

فرماندار شهرستان سرخه با بيان اينكه پروژه GNAF پروژه اي ملي است خاطر نشان كرد : با تحقق اين طرح در راستاي ايجاد و راه اندازي دولت الكترونيك و توسعه خدمات الكترونيكي گامي بلند در كشور برداشته خواهد شد.

علي محمد مؤيدي زاده بيان داشت امروزه با توسعه و پيشرفت تكنولوژي و راه اندازي دهكده جهاني و كاهش مسافت ها و دسترسي هاي زماني شاهد استفاده بيش از پيش مردم از خدمات الكترونيكي هستيم كه بايد در راستاي افزايش رفاه اجتماعي با ايجاد خدمات الكترونيك اقتصادي،اجتماعي،فرهنگي و در نهايت خدمات الكترونيك اداري و ايجاد دولت الكترونيك از مراجعات مكرر مردم و همچنين افزايش هزينه ها و اتلاف زمان گام برداريم.

فرماندار سرخه افزود پروژه نشاني استاندارد مكاني ملي با تمامي ويژگي و خصوصيات هاي آن گامي بلند در راستاي حركت به سمت توسعه فناوري اطلاعات و تكنولوژي در افق برنامه هاي آتي كشور خواهد بود كه در شهرستان سرخه نيز با همكاري تمامي مسئولين و دستگاههاي اجرايي با سرعت قابل قبولي انجام خواهد شد.

شهرام صادر مديركل پست استان سمنان نيز در اين جلسه با تاكيد بر مزاياي بي نظير اجرايي شدن پروژه GNAF گفت: دسترسي آسان و سريع به آدرس جغرافيايي،امكان دسترسي سريع و مطمئن به سرويس ها در زمان بروز حوادث،جلوگيري از درج و ثبت نشاني هاي نامعتبر،ايجاد سرويس هاي مبتني بر مكان محور و استقرار دولت الكترونيك بخشي از خصوصيت و مزاياي مطلوب اين طرح ملي مي باشد.

صادر مدير كل پست استان گفت :با همكاري هاي صورت گرفته ما بين اداره كل پست،استانداري و دستگاههاي مرتبط تلاش مي كنيم تا با استفاده از تجربيات ارزنده اساتيد و مديران فناوري،اين طرح را در استان سمنان به بهترين شكل ممكن اجرايي كنيم.

وي با بيان اينكه پروژه GNAF يكي از بركات دولت تدبير و اميد در حوزه خدمات شهري و روستايي به آحاد اقشار جامعه مي باشد بيان داشت:با راه اندازي اين پروژه و در راستاي آن ارائه خدمات الكترونيك و دولت الكترونيك شاهد افزايش رفاه اجتماعي و رضايتمندي مردم خواهيم بود.

در اين جلسه غياثي زاده بخشدار مركزي سرخه،فواديان شهردار سرخه،اشرف عضو شوراي شهر سرخه و جمعي از مسئولان استاني و شهرستاني حضور داشتند.

تعداد بازدید: 12
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني: سرخه - بلوار بسيج - فرمانداري شهرستان سرخه - صندوق پستي: 53584-35517 - ايميل : info.sorkheh@ostan-sm.ir - تلفن تماس:33613512 - 023 - دورنگار:33615630 - 023

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری سرخه می‌باشد.
Powered by DorsaPortal