فرمانداری سرخه
ENGLISH
مشی اعتدال سیاست دولت دوازدهم است/ ضرورت قدردانی از انقلاب 1396/11/16
چهارمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی در سرخه:
مشی اعتدال سیاست دولت دوازدهم است/ ضرورت قدردانی از انقلاب
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سرخه:سید شهاب الدین چاوشی در مراسم افتتاح متمرکز طرحهای سرخه به مناسبت دهه فجر با بیان اینکه مشی اعتدال سیاست دولت دوازدهم است، گفت: اعتدال یعنی عدم تعلق به هر گروه و مسلک سیاسی خاص و دوری از رفتارهای افراطی که آنرا شاهد هستیم.
استاندار سمنان در مراسم افتتاح متمرکز طرح‌های سرخه به مناسبت دهه فجر به میزبانی سالن باران این شهر، ضمن بیان اینکه سرخه زادگاه رئیس دولت یازدهم و دوازدهم، دارای اهمیتی فرهنگی و تاریخی است و نمی‌توان از رئیس جمهور در این شهر یادی نکرد، تاکید داشت: روحانی شاید در دوران ما، بزرگ‌ترین هنری که به خرج داد این بود که توانست نظام جمهوری اسلامی را مجدداً با توده مردم پیوند بزند، ما بعد از انتخابات 88 دچار یک گسستی شدیم که فاصله بین نیروهای انقلاب عمیق‌تر شد و ارقام مشارکت در انتخابات مجلس بعدی و شورای بعدی آن ایام مبین این مهم است.
وی افزود: نخستین انتخابات پس از روی کار آمدن دولت یازدهم، به گونه ای شاهد مشارکت بالای مردمی بود که نفر سی‌ام در لیست تهران بیش از نفر اول نخست تهران در دوره قبل رای آورد و این امر، ورای ماهیت موضوع و جناح‌ها است لذا روحانی توانست بسیاری از مردم ناامید را برگرداند و تلاش برای صیانت از دستاوردهای این نظام مقدس کار بزرگ وی بود.
چاوشی با بیان اینکه در انتخابات اخیر، باوجود رقابت‌های سخت، این روحانی بود که با تفاوت معنی‌داری مسئولیت اداره کشور را بر دوش گرفت، گفت: روحانی که زاده سرخه است، یک انسان ادیب و خطیبی محسوب می‌شود که هنر اقناع خوبی دارد، بسیاری هستند که خوب حرف می‌زنند اما روحانی هم سخنوری خوب و اقناع‌کننده خوبی است.
ایشان بیان کرد: روحانی در شرایط خاصی در دور نخست وارد انتخابات شد، وی چهره خیلی شناخته‌شده‌ای در کل کشور نبود و خواص وی را می‌شناخت اما در مدتی کوتاه توانست با اعتدال، گفتار و ... ملت را متوجه خود کند و این مشی اعتدالی که وی مطرح کرد، متعلق به هیچ گروه سیاسی نبود و در واقع آن را بازگشت به‌اعتدال می‌توان نامید.
استاندار سمنان با ابراز اینکه مسلمانان نه اهل تفریط هستند و نه افراط، افزود: مسلمان واقعی آن‌کسی است که علیرغم موضع‌گیری‌های تند و کند، همه مسائل را از نگاه اعتدالی ببیند، حقایق دینی و معارف دینی به ما توصیه می‌کنند که طریق وسطی را برگزینیم و افراط‌وتفریط دو لبه یک قیچی هستند که ما را از مقصد دور می‌سازند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود، با تاکید بر ضرورت پاسداشت آرمان های انقلاب اسلامی، گفت: باید قدردان انقلاب اسلامی و نعمات آن باشیم، نعمت هایی که مانند استقلال، امنیت، صلابت و ... امروز نام ایران اسلامی را بر تارک آسمان منطقه و جهان تابانده اند. 
تعداد بازدید: 1
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني: سرخه - بلوار بسيج - فرمانداري شهرستان سرخه - صندوق پستي: 53584-35517 - ايميل : info.sorkheh@ostan-sm.ir - تلفن تماس:33613512 - 023 - دورنگار:33615630 - 023

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری سرخه می‌باشد.
Powered by DorsaPortal