فرمانداری سرخه
ENGLISH
اولین جلسه شورای اداری شهرستان با حضور دکتر خجسته پور 1398/02/03
شهرستان سرخه
اولین جلسه شورای اداری شهرستان با حضور دکتر خجسته پور
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سرخه: اولین جلسه شورای اداری شهرستان سرخه در سال 98 با حضور جناب آقای دکتر خجسته پور معاون محترم سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان برگزار شد.
مویدی زاده فرماندار شهرستان سرخه در جلسه شورای اداری چنین بیان داشت:در حوزه های مختلف سیاسی،اقتصادی،ورزشی،فرهنگی و آموزشی،با همراهی و همکاری مسئولین شهرستان به موفقیت های بسیار مطلوبی دست یافتیم.
در حوزه کتابخانه ها،برای سومین سال متوالی است که روستای مومن آباد سرخه در بین 10 روستا در کشور رتبه شاخص را به خود اختصاص می دهد.
در حوزه اشتغال خانگی نیز با توجه با اینکه 1.5 در صد از جمعیت استان در شهرستان سرخه داریم،موفق شدیم تا بیش از 8درصد اعتبارات استان را در شهرستان جذب کنیم.
پناسیل های لازم برای ایجاد سرمایه گذاری در شهرستان سرخه وجود دارد و با توجه به اعتباری که توسط ریاست محترم جمهور برای احداث مجتمع فرهنگی،خدماتی و گردشگری اختصاص پیدا کرد،امیدواریم حوزه گردشگری در این شهرستان نیز تقویت شود.
23 اثر تاریخی و گردشگری و طبیعی در شهرستان سرخه داریم که می تواند در جذب گردشگر در این شهرستان بسیار تاثیر گذار باشد.
نزدیک به 70 هکتار از زمین های شهرک صنعتی سرخه آماده سازی شده است و هم اکنون نیز تا 200هکتار در حال آماده سازی شده است وتا هفته دولت سال جاری انشاالله تمامی بستر های مورد نیاز از جمله آب شرب ،در این شهرک به بهره برداری خواهد رسید.
بر اثر بارش های ایام نوروز 98 در استان ،شهرستان سرخه نیز از این مهم متاثر شد و با مدیریت ستاد بحران استان و شهرستان،موارد مرتبط با بحران به خوبی مدیریت شد و خوشبختانه خسارت جانی در این شهرستان نداشتیم.
بر اثر بارش های صورت گرفته و جاری شدن سیلاب در شهرستان سرخه ،بالغ بر 14 میلیارد تومان خسارت به بخش های مختلف وارد شده است
بخش اول اعتبارات سفر ریاست محترم جمهور به استان ،تخصیص پیدا کرده و امیدواریم با پیگیری مسئولین شهرستان در این خصوص،شاهداجرا و به بهره برداری طرح های تصویب شده در شهرستان باشیم.
شهرستان سرخه در حوزه بهره برداری از معادن گچ،سیلیستین و زئولیت با فعالیت 39 واحد صنعتی،رتبه های شاخص کشوری را به خود اختصاص داده است که نیاز است با کامل شدن زنجیره های صنعتی در این حوزه ها ،شاهد توسعه و رونق بیشتر اقتصاد منطقه باشیم
تعداد بازدید: 59
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني: سرخه - بلوار بسيج - فرمانداري شهرستان سرخه - صندوق پستي: 53584-35517 - ايميل : info.sorkheh@ostan-sm.ir - تلفن تماس:33613512 - 023 - دورنگار:33615630 - 023

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری سرخه می‌باشد.
Powered by DorsaPortal