فرمانداری سرخه
ENGLISH
جلسه تعییین زمین مجتمع فرهنگی و گردشگری شهرستان سرخه 1397/10/19
شهرستان سرخه
جلسه تعییین زمین مجتمع فرهنگی و گردشگری شهرستان سرخه
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سرخه:جلسه تعیین زمین مجتمع فرهنگی و گردشگری به ریاست مویدی زاده فرماندار شهرستان سرخه برگزار شد.
مویدی زاده در مورد زمین مجموعه فرهنگی وگردشگری عنوان کرد:برای مجتمع فرهنگی و گردشگری بین 12000 تا 15000 متر مربع زمین لازم است.
در داخل شهر زمینی با این ابعادو مساحت که کاربردی فرهنگی وجود داشته باشد و در اختیار اداره کل مسکن و شهرسازی باشد موجود نیست.
فرمانداربیان داشتند:با تشکیل حداقل سه جلسه با حضور امام جمعه شهرستان سرخه،نمایندگان اداره کل مسکن و شهرسازی استان،شورای شهر،شهردار،معتمدین شهر و اعضای هیئت مدیره زائر سرا موضوع زمین مجتمع فرهنگی و گردشگری مطرح و حداقل سه اولویت در حوزه پلیسراه و بلوار امام رضا(ع) شناسایی شده،لیکن این موضوع هنوز نهایی نشده است.
مویدی زاده در اخر بیان داشتند:امیدوارم با توجه به تخصیص بودجه برای این مجتمع در اعتیارات سال 98 و 99 هر چه سریع تر محل و مکان زمین نهایی شده تا بر اساس نقشه و پلان های مورد نیاز توسط سازمان میراث فرهنگی و گردشگری تهیه و عملیات اجرایی آن آغاز گردد.
تعداد بازدید: 5
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني: سرخه - بلوار بسيج - فرمانداري شهرستان سرخه - صندوق پستي: 53584-35517 - ايميل : info.sorkheh@ostan-sm.ir - تلفن تماس:33613512 - 023 - دورنگار:33615630 - 023

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری سرخه می‌باشد.
Powered by DorsaPortal