فرمانداری سرخه
ENGLISH
چهارمین جلسه شورای اداری شهرستان سرخه 1397/11/03
شهرستان سرخه
چهارمین جلسه شورای اداری شهرستان سرخه
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سرخه:چهارمین جلسه شورای اداری شهرستان به ریاست مویدی زاده فرماندار شهرستان سرخه برگزار شد.
فرماندار شهرستان سرخه در نشست شورای اداری ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) بیان داشت در چهل سالگی انقلاب مردم ومسئولین با قدرت در عرصه ها حاضر شوند تا با حضور خود به دشمن بفهمانیم نخواهد توانست به اهداف ظالمانه و نا مشروع خود دست یابد لذا با اقدامات دستگاههای اجرایی و با ارائه این اقدامات به مردم موجب دلگرمی و امید به اینده شوند.
همچنین فرماندار بیان داشت در ماه گذشته فرمایشات اقای مهندس آشناگر استاندار سمنان را داشتیم که 5 راهبرد برای استان و ما تکلیف کردند که هم ما به عنوان فرماندار و هم به شما به عنوان مسئولین اجرایی در عرصه شهری و چه در عرصه روستایی و مدیران بخش عمومی و مردمی محسوب می شود
*سیاست بلند مدت را مبنی بر توسعه پایدار و همه جانبه ی شهرستان را داشته باشیم
*توجه به بخش صنعت و معدن ،کشاورزی و گردشگری می باشد که در حوزه گردشگری و معدن شهرستان سرخه صحبت برای گفتن داریم.
*استفاده از ظرفیت دانشجویان در توسعه
*حذف خام فروشی و استفاده از واحدهای توسعه و فرآورده منابع که باید در استان و شهرستان شکل بگیرد.
*موضوع بعدی که برای همه دست اند کاران نظام و ادارات دارای اهمیت است دمیدن روح نشاط اجتماعی و افزایش انگیزه در بین مردم است که باید اقدامات عزیزان به این سمت پیش برود که میزان امید و نشاط و افزایش روحیه مردم مد نظر باشد.
فرماندار سرخه در ادامه بیان داشت در سال جاری در حوزه اشتغال روستایی و اشتغال فراگیر و اشتغال در ارائه تسهیلات به بخش های مختلف اقدامات خوبی داشتیم که در حوزه اشتغال برای مشاغل خانگی طبق گزارش نزدیک به 8 درصد اعتبارات استان را جذب نمودیم. که با توجه به جمعیت شهرستان این مقدار قابل ملاحضه ای است که تقریبا می توان گفت در بین سایر شهرستانها مقام اول را داریم و جا دارد که از جهاد کشاورزی و میراث فرهنگی که فعالیت خوبی داشتند تشکر کنیم.
در ادامه فاطمی بصیر امام جمعه شهرستان سرخه شهادت صدیقه حضرت فاطمه زهرا (س) را تسلیت گفتند و به سخنی از حضرت فاطمه زهرا (س) اشاره داشتند که از دنیای شما مردم سه چیز را برگزیدم *قرائت قران *نظر به چهره رسول الله*انفاق در راه خدا و در ادامه به مسئولین در مقابل خدمت بسیار ناچیز و کم مقداری که ما می کنیم نه تنها منت و امتنان نداشته باشیم بلکه احساس قصور و تقصیر کنیم.
در ادامه بیان کرد فلسفه گردهمایی مسئولین محترم به دعوت فرماندار این است که ما با یک و وحدت و انسجام موفق شویم که جشن سالگی انقلاب را با استحکام و قوت برگزارکنیم.
ایشان اشاره به بحث سفر ریاست محترم به سرخه کرد که فرمودند رئیس جمهور بسیار متواضع و بزرگواری کردند و 2 امتیاز و هدیه یرای شهرستان در نظر گرفتند که از جمله مسئله تامین اب شرب و موسسه توریستی در سرخه در این سفر امر فرمودند.
تعداد بازدید: 5
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني: سرخه - بلوار بسيج - فرمانداري شهرستان سرخه - صندوق پستي: 53584-35517 - ايميل : info.sorkheh@ostan-sm.ir - تلفن تماس:33613512 - 023 - دورنگار:33615630 - 023

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری سرخه می‌باشد.
Powered by DorsaPortal