فرمانداری سرخه
ENGLISH
جلسه هماهنگی و برنامه ریزی ویژه روز سوم ،چهاردهم،پانزدهم خردادشهرستان سرخه 1398/02/25
شهرستان سرخه
جلسه هماهنگی و برنامه ریزی ویژه روز سوم ،چهاردهم،پانزدهم خردادشهرستان سرخه
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سرخه:جلسه هماهنگی و برنامه ریزی ویژه روز سوم خرداد روز فتح خرمشهر،14خرداد ارتحال حضرت امام خمینی و قیام 15 خرداد به ریاست مویدی زاده فرماندار شهرستان سرخه برگزار شد.
در ابتدای جلسه مویدی زاده فرماندار سرخه ضمن تبریک اعیاد شعبانیه با اشاره به وقوع سیل در تعدادی از استان های کشورمان و همدلی مردم ایران برای کمک به بازسازی آن مناطق افزود:ملت ایران در فرصت های مختلف نشان داده اند که همانند 8سال دفاع مقدس همچنان وفاق و اتحاد خود را حفظ کرده اند با وجود چنین وحدتی قطعا دشمنان به اهداف خود نخواهند رسید و نمی توانند به نظام و کشور آسیبی بزنند.
وی بر ضرورت انتقال ارزش هه و جانفشانی های بزرگ مردان تاریخ ایران اسلامی به نسل جدید تاکید کرد و با اشاره به اثرات فرهنگی حماسه بزرگ آزاد سازی خرمشهر،بیان داشت :نسل جوان امروز ما از نزدیک دوران دفاع مقدس را ندیده اند و باید واقعیت های دفاع مقدس با سرمایه گذاری از سوی تمامی دستگاه ها و نهاد ها برای جوانان بازگو شود.
تعداد بازدید: 13
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني: سرخه - بلوار بسيج - فرمانداري شهرستان سرخه - صندوق پستي: 53584-35517 - ايميل : info.sorkheh@ostan-sm.ir - تلفن تماس:33613512 - 023 - دورنگار:33615630 - 023

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری سرخه می‌باشد.
Powered by DorsaPortal