فرمانداری سرخه
ENGLISH
جلسه هفته دفاع مقدس شهرستان سرخه 1398/07/07
شهرستان سرخه
جلسه هفته دفاع مقدس شهرستان سرخه
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سرخه:جلسه هفته دفاع مقدس به ریاست مویدی زاده فرماندار شهرستان سرخه برگزار شد.
در این جلسه مویدی زاده فرماندار سرخه بیان داشت:دشمن در حوزه اجتماعی و از نظر روانی به دنبال این است که مردم را نسبت به آینده و مواضع نظام دلسرد کند و این نباید دلیلی بر بی تفاوتی بین مسئولین شود که این موضوع خطرناک بوده و تاکید داشتند:مسئولین در حوزه کاری خود حساسیت ویژه ای داشته باشند و به گونه ای عمل کنند که جناحهایسیاسی و گروه های مردمی به این باور برسند و تقویت شوند که بعد از 30سال جنگ،فرهنگ مردم و جهاد آنان به عنوان پشتوانه نظام تلقی شده و قدردانی از نظام در عرصه هی مختلف به نسل جوان منتقل شود تا از این طریق یاد و خاطره شهدا گرامی داشته شود.
در ادامه جلسه مقرر گردید بعد از اتمام هفته دفاع مقدس روابط عمومی دستگاههای اجرایی شهرستان به تفکیک نسبت به مستند سازی مراسمات و ارسال به فرمانداری اقدام نمایند.
مقرر گردید دستگاه های اجرایی نسبت به درج جمله رخداد عظیم فرهنگی با برگزاری اجلاسیه شهدای شهرستان سرخه سال 1398 همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در سربرگ مکاتبات اداری اقدام نمایند.
تعداد بازدید: 8
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني: سرخه - بلوار بسيج - فرمانداري شهرستان سرخه - صندوق پستي: 53584-35517 - ايميل : info.sorkheh@ostan-sm.ir - تلفن تماس:33613512 - 023 - دورنگار:33615630 - 023

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری سرخه می‌باشد.
Powered by DorsaPortal