فرمانداری سرخه
ENGLISH
شهرستان سرخه 1399/01/07
طرح کاهش زنجیره انتقال کرونا در شهر سرخه همزمان با سایر نقاط استان و کشور
شهرستان سرخه
 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سرخه:
 
فرماندار سرخه خبر داد
طرح کاهش زنجیره انتقال کرونا در شهر سرخه همزمان با سایر نقاط استان و کشور ساعت 4 بعدازظهر امروز 7 فروردین به اجرا در می آید.
 
تمامی مبادی ورودی و خروجی شهر سرخه به غیر از بلوار بسیج مسدود خواهد شد و تمامی مردم باید از روبه روی پلیس راه از طریق بلوار بسیج به سرخه وارد شده و از آن خارج شوند
وی افزوئد در روز 13 بدر نیز از حضور شهروندان در پارک های سطح شهر ممانعت به عمل خواهد آمد لذا از مردمعزیز خواهش می کنمدر این روز نیز در منزل بمانند.
 
 وی افزود تعدادی از اهالی سرخه در ایام عید به مسافرت رفته اند که بازگشت این افراد می تواند موجب ایجاد آلودگی در شهر شود بنابراین این دسته افراد خود را به شبکه بهداشت معرفی نموده تا مورد آزمایشات قرار گیرند. سایر مردم شهر نیز چنانچه اطلاعات درخصوص مسافرت شهروندان دارند موارد را به شبکه بهداشت اعلام نمایند تا به منظور حفظ سلامت شهروندان اقدامات لازم به عمل آید.
 
مویدی زاده در پایان یادآور شد با توجه به اینکه مهم ترین اقدام در قطع زنجیره شیوع کرونا عدم ارتباط استاین موضوع با ماندن در خانه تقویت شده و انشاالله با سرعت بیشتری خاتمه خواهد یافت.
 
 
تعداد بازدید: 58
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني: سرخه - بلوار بسيج - فرمانداري شهرستان سرخه - صندوق پستي: 53584-35517 - ايميل : info.sorkheh@ostan-sm.ir - تلفن تماس:33613512 - 023 - دورنگار:33615630 - 023

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری سرخه می‌باشد.
Powered by DorsaPortal